Image
Yükleniyor...
Sosyal Medya

SİZİ ANLASIN!

Markanızı dijital mecralarda konumlandırmak ve birlikte çalışacak ekip arkadaşları arıyorsanız;

obiziz!

Obiziz, sizi farklı dijital kanallarda müşterilerinizle buluşturmaya ve onlarla etkileşime geçmenizi sağlamaya odaklanmış bir ‘dijital ajans‘tır. Obiziz, sürekli gelişen dijital ekosisteme bağlı olarak hızla değişen kullanıcı davranışları ve kanal gereksinimleri ile uyumlu dijital çözümler üretir.

01
Müşteri Analizi

İlk olarak, markanızın ihtiyacını anlamaya ve hedef kitlenizi tanımaya çalışırız. Bu ilk basamak; amacınızı, stratejilerinizi, rakip analizinizi ve pazar durumunuzu anlamamıza olanak sağlar.

02
Strateji Geliştirme

Hedeflerinizi ve pazar analizinizi değerlendirdikten sonra markanıza uygun bir strateji geliştiririz. Bu strateji, marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı artırırken aynı zamanda sizi hedef kitlenize ulaştırmak için optimize edilir.

03
İçerik Oluşturma

Markanız için uygun ve etkili içerikler oluştururuz. Bu içerikler isteğe bağlı olarak değişmekle beraber blog yazıları, sosyal medya mesajları, infografikler, videolar ve diğer materyallerle çeşitlendirilir.

04
Performans Analizi

Markanıza ait içeriklerin ve kampanyaların performansını sürekli olarak izler, değerlendirir ve raporlarız. Bu raporlar, markanızın hedeflerine ulaşıp ulaşmadığını ve bu konuda size sunduğumuz stratejilerin iyileştirilmesinin gerekip gerekmediğini belirlemede fikir sahibi olup ona göre aksiyon almamızı sağlar.

NELER YAPIYORUZ?

Image
SOSYAL MEDYA

Markanın sosyal medya hesaplarına özgü, özel, özgün içerikler üretip, algoritmik olarak markaya en efektif dönüş sağlayacak saatlerde paylaşımları gerçekleştiriyor ve yayınların takibini sağlıyoruz.

Image
WEB TASARIM

Markalara özel benzersiz bir ara yüz tasarımı ile web sitelerini tasarlıyoruz. Güncellenebilir, arama motorları ve mobil cihazlarla uyumlu bir web sitesi için markalarla işbirliği içindeyiz.

Image
POST PRODÜKSİYON

Markanın ihtiyacı olan donelerin çekimlerini gerçekleştirip, post prodüksiyonla paylaşıma hazır hale getiriyoruz.

Image
DİJİTAL MEDYA PLANLAMA

Dijital mecralar üzerinde vereceğiniz reklamların yönetimini üstleniyoruz. Reklamlarınızın fiyat/performans açısından maksimum fayda elde edecek hale gelmesini sağlıyoruz.

Image
UI / UX TASARIM

Markaların sosyal medyada görsel iletişim ihtiyacına hizmet eden, trendler ışığında gelişen dijital kimlikler yaratıyoruz.

Image
UYGULAMA GELİŞTİRME

Her ihtiyaca uygun, modern teknolojiler ile kodlanmış, talep edilen her platforma göre native uygulamalar geliştiriyoruz.

Image
SEO

Organik kullanıcılar ile arama motorlarında üst sıralarda çıkmanıza olanak sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz. Kullanıcı odaklı, arama motoru dostu bir web siteniz olsun.

Image
MİKROSİTE-KAMPANYA YÖNETİMİ

Markanız ile kullanıcılar arasında etkileşimi daha eğlenceli bir hâle getirebilmek adına oyunlaştırarak mikro site kampanya stratejileri geliştiriyoruz.

PARTNERLERİMİZ

  • Image
  • Image
  • Image
  • Image